Tbilisi

Serce Gruzji i największe miasto

Tbilisi - stolica Gruzji i kulturalne i gospodarcze centrum Kaukazu Południowego powstało w V wieku

Miasto swoim niejednorodnym krajobrazem, indywidualnym stylem architektonicznym i różnorodnością kulturową przyciąga nie tylko turystów z całego świata, ale także nowych mieszkańców, dzięki czemu populacja miasta sięga już milionów.

Stolica oferuje swoim mieszkańcom i turystom różnorodne życie kulturalne

Ważne zabytki architektury historycznej i współczesnej; Restauracje z nowymi gruzińskimi potrawami stworzonymi w starych tradycjach; Centra handlowe i hotele międzynarodowych marek sprawiają, że Tbilisi jest szczególnie atrakcyjne. Liczne placówki edukacyjne skupione w mieście stanowią dodatkowy obszar zainteresowania studentów z różnych krajów.

Nazwa Tbilisi wywodzi się od staro-gruzińskiego słowa „tbili”, oznaczającego ciepło. Badania archeologiczne regionu wskazują na osadnictwo ludzkie na tym obszarze już w IV tysiącleciu p.n.e.

Tbilisi cieszy się popularnością wśród turystów przez wszystkie cztery pory roku

Według statystyk w latach 2016-2017 liczba wynajmowanych mieszkań w Tbilisi wzrosła o 51,4%, a w latach 2017-2018 o 62,8%. W związku z tym nieruchomości jako źródło dochodu są ważną inwestycją dla mieszkańców miasta, a ułatwia to fakt, że Tbilisi jest poszukiwane przez turystów we wszystkich czterech porach roku.

W Tbilisi można zobaczyć chrześcijańskie kościoły oraz meczety i synagogi, które znajdują się obok siebie. Wskazuje to na wysoki poziom tolerancji w mieście. Istnieje ogromna różnorodność barów, restauracji i luksusowych hoteli, ale jeśli szukasz taniego noclegu, to nie będzie problemu.

Nieruchomości w Tbilisi to mądra inwestycja, możesz wybierać apartamenty z naszymi managerami.

Batumi
Więcej
© powered by Resolution