Batumi

Perła Morza Czarnego

Batumi było głównym portem Morza Czarnego

hub naftowy i wolny port morski „Porto-Franco” w przeszłości

hub naftowy i wolny port morski „Porto-Franco” w przeszłości; Teraz to piękno Gruzji XXI wieku i jedno z najszybciej rozwijających się miast w regionie, z przytulnym historycznym centrum i nową częścią miasta pełną drapaczy chmur i nowoczesnych budynków.

Dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna i drogowa, gościnni mieszkańcy i charakterystyczny dla Batumi wolny duch czynią miasto szczególnie atrakcyjnym

Miasto stale się rozwija i stale rozwija infrastrukturę. W 2020 roku zostanie oddany do użytku Centralny Stadion Piłkarski Batumi, który został zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami UEFA i przeznaczony jest dla 20 000 widzów. Tutaj znajdziesz wiele ciekawych zabytków architektury i rzeźb. Na szczególną uwagę zasługuje unikalny ogród botaniczny utworzony w XIX wieku oraz Bulwar Batumi, który biegnie wzdłuż całego wybrzeża.

W Batumi reprezentowane są międzynarodowe hotele, takie jak Hilton, Sheraton, Radisson itp. W mieście działa osiem największych kasyn. Ich liczba wzrośnie do 14 do 2021 roku, co sprawi, że będzie bardziej atrakcyjna dla fanów hazardu.

Tbilisi
Więcej
© powered by Resolution